O nas

Restauracja Grande Cozze- dawniej L'amore Ristorante – to połączenie niezwykłej mieszanki włoskiej tradycji wraz z naszą pasją do gotowania.

Odwiedzając L'amore Ristorante czekają Cię niezwykłe doznania kulinarne dzięki oryginalnej włoskiej pizzy. Przygotowujemy ją
w piecu opalanym drewnem. Jednak to nie wszystko - odwiedzając nas, otrzymasz okazję spróbowania innych pyszności serwowanych przez naszą kuchnię.

Produkty, z których przygotowujemy nasze dania pochodzą z Półwyspu Apenińskiego, czyli z Włoch. Staramy się zachować standard naszych dań m.in: poprzez świeżość składników, których używamy na co dzień w naszej kuchni.

Makarony, których używamy w naszych pastach są w 100% włoskie. Przygotowujemy je na miejscu, używając do tego starego, włoskiego przepisu.

  • Pizza powstająca w naszym lokalu jest wyjątkowa pod każdym względem. Nasze ciasto powstało metodą prób i błędów z bazą w postaci włoskiej receptury. Dzięki temu stworzyliśmy perfekcyjnie cienkie ciasto do pizzy, doskonałe w każdym calu. Składniki zdobiące nasze ciasto są zawsze świeże. Jakby tego wszystkiego było mało, pizza powstaje w piecu opalanym drewnem, przez co jej smak jest nie do opisania. Dlaczego więc sam jej nie spróbujesz?

    Każda potrawa dostępna w naszym lokalu, jest przygotowana miłością do gotowania oraz z szacunkiem do używanych produktów. Wszystkie pozycje są bazowane na oryginalnej włoskiej tradycji, jednak nasz szef kuchni modyfikuje je tak, aby pobudzić doznania kulinarne - oczywiście, na te pozytywne.

    Wnętrze Grande Cozze Ristorante zostało urządzone z gustem, bez zbędnego przepychu. W lokalu rozbrzmiewa klimatyczna, włoska muzyka. Na terenie restauracji znajduje się darmowy parking oraz darmowa sieć Wi-Fi. Natomiast w sezonie wiosenno- letnim nasi goście mogą zjeść pyszne włoskie dania w ogrodzie, gdzie dzieci mają również swój kącik.

Znajdź nas na: